فلوک

متنوع ترین محصولات را در دسته بندی زیر مشاهده نمایید.

شرکت فلوک آمریکا فعالیت خود را از سال 1948 آغاز نمود نمایندگی های فلوک fluke توانسته اند سهم بزرگی از بازار دستگاهای سنجش و اندازه گیری الکترونیک را در بازار جهانی از جمله اروپا، آمریکا و ایران بدست بیاورند و به عنوان رقیب جدی کمپانی های معتبری مانند تکترونیکس و اجیلنت و شرکت هیوکی ژاپن در بازار آمریکا مطرح گردد.

دستگاه های اندازه گيری و سنجش شرکت فلوک آمریکا شامل انواع مولتی متر، اسیلوسکوپ، کالیبراتور، دستگاه پاور آنالایزر، انواع آمپرمتر کلمپی، دیتالاگر در صنعت مخابرات، برق والکترونیک کاربرد دارد.

محصولات فلوک fluke از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. شما میتوانید محصولات فلوک fluke را با گارانتی شرکت پارس الکترونیک تهیه نمایید، انواع تجهیزات اندازه گیری، مولتی متر، اسیلوسکوپ و سایر تجهیزات برق و الکترونیک برند فلوک را از فروشگاه اینترنتی پارس الکترونیک تهیه کنید.

نمایندگی fluke ، خرید دستگاه های اندازه گیری فلوک در ایران

گروه فنی مهندسی پارس الکترونیک به عنوان تامین کننده و نمایندگی fluke در ایران می باشد برخی از فعالیت های بازرگانی این شرکت واردات و فروش تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق آزمایشگاهی برق و الکترونیک و تجهیزات آموزشی آمورشگاه های فنی (دانشگاهها ،دانشکده ها و هنرستان ها) می باشد.

خرید محصولات فلوک آمریکا را در پارس الکترونیک تجربه نمایید.