مقایسه انواع مولتی متر کلمپی 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
مولتی متر کلمپی هیوکی
۳ شهریور ۱۳۹۹

 

مولتی متر کلمپی هیوکی

مولتی متر کلمپی کیس، کیوریتسو، هیوکی

مقایسه مولتی متر کلمپی هیوکی با مولتی متر کلمپی کیوریتسو و کیس ژاپن

در این مطلب سعی داریم با شما در انتخاب مولتی متر کلمپی همراهی کنیم. انواع مولتی متر کلمپی معروف به مولتی متر انبری در صنعت وسایل اندازه گیری حوزه برق جهت اندازه گیری شدت جریان الکتریکی تولید می شود. قبل از خرید مولتی متر کلمپی بهتر است برای خود مشخص کنید که از این دستگاه چه انتظاری دارید آیا مولتی متر کلمپی ارزان قیمت پاسخگوی نیاز شماست و یا نیاز به خرید برند برتری دارید.

با توجه به اهمیت کیفیت و دقت در انتخاب مولتی متر کلمپی، سعی شده است مشخصات ۳ مدل مولتی متر کلمپی هیوکی، کیس و کیوریتسو نامبرده در زیر، در رنج قیمتی متوسط مقایسه و توضیح داده شود.

مولتی متر کلمپی هیوکی مدل Hioki 3288-20

حلقه باریک و سایز بزرگ انبر از ویژگی های بارز مولتی متر کلمپی هیوکی مدل Hioki 3288-20 می باشد که توسط آن می توان در تابلو برق های با تراکم بالای کابل و فضای کم به آسانی کار کرد. ایمنی بیشتر هنگام کار به دلیل استفاده از تکنولوژی نوین ساخت حلقه یا انبر بدون استفاده از آهن از دیگر ویژگی های خاص مولتی متر کلمپی هیوکی مدل Hioki 3288-20 می باشد.

مولتی متر کلمپی کیس مدل Sk-7718

نیاز به خازن سنج جهت بررسی خازن استارت در موتورهای الکتریکی هنگام عیب یابی الزامی است یکی از مزایای مولتی متر کلمپی کیس مدل SK-7718 قابلیت تست خازن می باشد همچنین قابلیت Peak hold جهت اندازه گیری ماکزیمم ولتاژ در ۱۰ ثانیه اول روشن شدن موتورهای الکتریکی یکی دیگر از قابلیت های خاص مولتی متر کلمپی SK-7718 برند کیس می باشد.

مولتی متر کلمپی کیوریتسو KEW 2056 R

هنگام بررسی سیستم های حرارتی و برودتی توسط تکنسین ها، نیاز به اندازه گیری حرارت بسیار مهم است این قابلیت در مولتی متر کلمپی کیوریتسو KEW 2056R به خوبی پاسخگوی کاربران می باشد. مجهز بودن مولتی متر کلمپی کیوریتسو KEW 2056R به LCD با نور پس زمینه،در محیط های کم نور بسیار کاربردی می باشد.

در این جدول مولتی متر های کلمپی با قابلیت های تقریبی یکسان از ۳ کمپانی ژاپنی با هم مقایسه شده است. این جدول مقایسه، به شما کمک می کند تا انتخاب بهتری هنگام خرید مولتی متر کلمپی با توجه به نیاز خود داشته باشید.

نکات مهم در انتخاب و خرید مولتی متر کلمپی عبارتند از:

  • قابلیت اندازه گیری True RMS
  • دقت هر یک از قابلیت ها
  • سایز حلقه یا انبر
  • مقدار حداقلی و حداکثری رنج اندازه گیری آمپر
  • مقدار حداقلی و حداکثری رنج اندازه گیری ولتاژ
  • مقدار حداقلی و حداکثری رنج اندازه گیری مقاومت
  • استانداردهای ایمنی
  • قیمت دستگاه مولتی متر کلمپی

پارامترهای بسیاری در انتخاب مولتی متر کلمپی مهم می باشند جهت شناخت بیشتر می بایست بدانیم ویژگی های بهترین مولتی متر کلمپی چیست؟

هر ۳ مارک مولتی متر های انبری اشاره شده در جدول زیر توانایی اندازه گیری جریان AC/DC و علاوه بر برخورداری از استاندارد ایمنی جهانی، دارای قابلیت True RMS نیز هستند.

مدل های مختلف مولتی متر کلمپی یا آمپرمتر انبری را در صفحه محصول مشاهده نمایید.

نظرات کاربران