مقایسه انواع مولتی متر کلمپی 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
مقایسه مولتی متر کلمپی هیوکی clamp multimeter compare

 

مولتی متر کلمپی هیوکی Clamp multimeter compare

مولتی متر کلمپی کیس، کیوریتسو، هیوکی

مقایسه مولتی متر کلمپی هیوکی با مولتی متر کلمپی کیوریتسو و کیس ژاپن

در این مطلب سعی داریم با شما در انتخاب مولتی متر کلمپی همراهی کنیم. انواع مولتی متر کلمپی معروف به مولتی متر انبری در صنعت تجهیزات اندازه گیری حوزه برق، جهت اندازه گیری شدت جریان الکتریکی تولید می شود. قبل از خرید مولتی متر کلمپی بهتر است برای خود مشخص کنید که از این دستگاه چه انتظاری دارید آیا مولتی متر کلمپی ارزان قیمت پاسخگوی نیاز شماست و یا در جستجوی خرید برندی معروف هستید.

با توجه به اهمیت کیفیت و دقت سنجش در انتخاب مولتی متر کلمپی، سعی شده است مشخصات 3 مدل مولتی متر کلمپی هیوکی، کیس و کیوریتسو نامبرده در زیر، در رنج قیمتی متوسط مقایسه و توضیح داده شود.

مولتی متر کلمپی هیوکی مدل Hioki 3288-20

حلقه باریک و سایز بزرگ انبر از ویژگی های بارز مولتی متر کلمپی هیوکی مدل Hioki 3288-20 می باشد که توسط آن می توان در تابلو برق های با تراکم بالای کابل و فضای کم به آسانی کار کرد. ایمنی کاربر هنگام کار با برق بسیار مهم است استانداردهای ایمنی لازم در انواع مولتی متر هیوکی لحاظ شده است. یکی از ویژگی های خاص مولتی متر کلمپی هیوکی مدل Hioki 3288-20 استفاده از تکنولوژی نوین در ساخت حلقه یا انبر بدون آهن می باشد که موجب ایمنی بیشتر کاربر می شود.

مولتی متر کلمپی کیس مدل Sk-7718

نیاز به خازن سنج جهت بررسی خازن استارت در موتورهای الکتریکی هنگام عیب یابی الزامی است یکی از مزایای مولتی متر کلمپی کیس مدل SK-7718 قابلیت تست خازن می باشد همچنین قابلیت Peak hold جهت اندازه گیری ماکزیمم ولتاژ در 10 ثانیه اول روشن شدن موتورهای الکتریکی یکی دیگر از قابلیت های خاص مولتی متر کلمپی SK-7718 برند کیس می باشد. کلمپ متر کیس مدل SK-7718 علاوه بر سنجش آمپر AC قابلیت سنجش آمپر DC را دارد.

مولتی متر کلمپی کیوریتسو KEW 2056 R

هنگام بررسی سیستم های حرارتی و برودتی توسط تکنسین ها، نیاز به اندازه گیری حرارت بسیار مهم است این قابلیت در مولتی متر کلمپی کیوریتسو KEW 2056R به خوبی پاسخگوی کاربران می باشد. مجهز بودن مولتی متر کلمپی کیوریتسو KEW 2056R به LCD با نور پس زمینه،در محیط های کم نور بسیار کاربردی می باشد.

در این جدول مولتی متر های کلمپی با قابلیت های تقریبی یکسان از 3 کمپانی ژاپنی با هم مقایسه شده است. این جدول مقایسه، به شما کمک می کند تا انتخاب بهتری هنگام خرید مولتی متر کلمپی با توجه به نیاز خود داشته باشید.

نکات مهم در انتخاب و خرید مولتی متر کلمپی عبارتند از:

  • قابلیت اندازه گیری True RMS
  • دقت هر یک از قابلیت ها
  • سایز حلقه یا انبر
  • مقدار حداقلی و حداکثری رنج اندازه گیری آمپر
  • مقدار حداقلی و حداکثری رنج اندازه گیری ولتاژ
  • مقدار حداقلی و حداکثری رنج اندازه گیری مقاومت
  • استانداردهای ایمنی
  • قیمت دستگاه مولتی متر کلمپی

در انتخاب مولتی متر کلمپی پارامترهای بسیاری اهمیت دارند لازم است بدانیم ویژگی های بهترین کلمپ متر دیجیتال چیست؟

هر 3 مارک کلمپ متر هیوکی مدل Hioki 3288-20 همانند کلمپ متر کیوریتسو KEW 2056 R  و کیس مدل  SK-7718 علاوه بر سنجش آمپر AC/DC دارای قابلیت True RMS نیز هستند.

کلمپ متر های ژاپنی ، تایوانی و اروپایی قیمت بیشتری در مقایسه با مدل های چینی دارند و قطعاً اولویت بسیاری از کاربران، خرید کلمپ متر ژاپنی به‌ دلیل کیفیت بالاتر است. شما همراهان عزیز نیز می‌توانید مدل های مختلف مولتی متر کلمپی یا آمپرمتر انبری را در صفحه محصول مشاهده نمایید.

نظرات کاربران